Antik - Milan Dubiel

Provozovna: ul. 17. listopadu, 790 70 Javornk, skype: caravella122, mobil: 775 646 508, web antik.jesenicko.com, e-mail: antik.jesenicko@seznam.cz

CZ DE

 

 

1.  Dřevěný lustr

Velice pěkný a zachovalý. rozměr v - 60 cm, š - 58 cm. Vše pěkné, zlacení  původní. Cena 9800 Kč.

 

 

2. Věšák dřevěný

 Thonet velice dobrý stav a vše původní. Rozměr  v - 185 cm, š - 72 cm. Cena 3000 Kč.

                   

3. Krbové hodiny

Velice pěkné provedení, v dobré zachovalosti, místy nepatrné poškození, vše funkční, bijí půl a celou hodinu,  v - 57 cm, š - 30 cm. Velké luxusní provedení, ojedinělé ! Materiál mramor + bronz. Cena 20000 Kč.

 

4. Svítidlo stahovačka

Po opravě, nová kabeláž. Cena 1700  Kč.

                                

5. Šestiramenný mosazný lustr.

Cena 3800 Kč.

 

6. Sloupkové hodiny

Hodiny jsou v chodu, bijí půl a celou hodinu. Pěkné zdobení + podstavec.Rozměr v - 55 cm, š - 27 cm. Cena 14 000 Kč.

 

7. Párové kořenky

Velice pěkné, nemají dekle, jedna mírně naprasklá, ale vše pevně drží. Cena 1300 Kč.

 

 

8.Bronzové hodiny

Velice pěkná práce, materiál bronz, rozměr  v - 49 cm, š - 27 cm. Cena 11800  Kč. Vše funkční, bijí půl a celou hodinu, modrá čísla na ciferníku.  Doporučuji ojedinělý kus !!

 

9. Vyřezávaná polička

Vyrobena nově, rozměr v - 32 cm, š - 35 cm, h - 25 cm. Velice pěkná řezba. Vhodná na hodiny nebo sošku . Cena 2 000 Kč.

                   

10. Krbové hodiny - bronz

Pěkné jdoucí a bicí krbové hodiny, rozměr v - 51 cm, š - 27 cm. Doporučuji velmi zajímavé provedení !  Cena 10000 Kč.

 

11.Vitrína ve velmi dodré zachovalosti

Rozměr  v - 185 cm, š - 106 cm, h - 43 cm, stáří odhaduji tak do 60 let.  Cena 16000 Kč.

        

12. Etažér

 V dobré zachovalosti, rozměr v - 127 cm, š - 90 cm. Cena 3500 Kč.

 

13. Obraz olej 

M. Krasický. Cena 6500 Kč.

       

14. Hodiny

Velice pěkná práce, mají prasklé perko na chodu jinak moc pěkné, rozměr v - 41 cm, š - 24 cm. Cena 3500  Kč.

                   

15. Svítidlo stahovačka

Po opravě. Cena 1800 Kč.

     

16. Sada kořenek na stůl

Velmi pěkné, minimální poškození, v - 28 cm. Cena 1200 Kč.

 

17.Sousoší, koně

Velice dekorativní práce, značeno. Cena 2800 Kč.

        

18. Bronzový šestiramenný lustr

Velmi dobrý stav, krásné provedení. Rozměr v - 90 cm, š - 68 cm. Cena 8500 Kč.

 

19. Krbové hodiny

Vše ve velmi dobré zachovalosti, jdou a bijí půl a celou hodinu, materiál mramor + kolorovaný kov, rozměr v - 58 cm, š - 47 cm. Cena 14 000 Kč.

 

20. Busta

J.V.Stalina mírně poškozené ucho. Cena 3000 Kč.

 

21. Podlahové hodiny

 Vše ve velmi dobrém stavu, jdou a bijí půl a celou hodinu tu pak ještě po dvou minutách opakují, rozměr v - 242 cm, š - 50 cm, h - 29 cm, materiál masiv .Cena 28 000 Kč.

 

22. Párová křesla

Krásný stav, rozměr v - 114 cm, š - 64 cm. Cena 15000 Kč za komplet.

 

 

23. Šperkovnice

Místy není dýha. Cena 1200 Kč.

  

24. Podstava pod žehličku

Stáří do 30 let. Cena 500 Kč.

 

25. Měděná nádoba na vodu

Cena 1100 Kč.

 

26. Šperkovnice, malovaná

Pěkná kazetka, prasklina na horní části, jinak vše moc pěkné.. Rozměr v - 11,5 cm,  27 x 19 cm . Cena 1700 Kč.

 

27. Váza z drc. pískovce

Rozměr v - 71 cm, š - 100 cm, cena 7500 Kč.

 

28. Podstava pod žehličku

Stáří do třiceti let. Cena 500 Kč.

            

29. Kalamář

Pěkný a nepoškozený. Stáří do padesáti let. Cena 1600 Kč.

    

30. Skleněný kalamář

 Cena 450 Kč.

                

31. Busta ženy

Velice pěkná a dekorativní, materiál dr. pískovec, rozměr v - 53 cm, š - 43 cm. Cena 3500 Kč.

 

32. Krásná a velká socha z drc. pískovce

v -   101 cm velice pěkná a dekorativní . Cena 6700 Kč.

33. Vertiko pěkné

Materiál fládrovaný smrk. Cena 3900 Kč.

 

34. Podlahové  hodiny

Velmi pěkné provedení, dobrý stav, jdou a bijí půl a celou hodinu, rozměr v - 197, cm, š - 55 cm. Cena 21000 Kč.   Zadáno do 8.9. 2010  !!

 

35. Hodinová skříňka s politurou

Velmi pěkná vyrobená nově Stroj původní značen G:B vše v chodu.. Rozměr  v - 120 cm, š - 37 cm, průměr ciferníku 18,5 cm.Cena 11300 Kč.

 

36. Obraz perokresba

Signováno - nečitelné, rozměr 54 x 44 cm, je do páru s obrazem č.33, cena 1600 Kč.  

 

37. Párové květináče

Rozměr v - 59 cm, průměr 60 cm.  Cena 8200 Kč.

 

38. Stojan na ovoce

Průměr 17 cm. Cena 1200  Kč.

 

39. Džbán + dvě sklenice

Velice pěkná práce, foukané a ručně malované, stáří více jak 100 let, nepoškozeno. . Cena 2500 Kč.

 

40. Psací stůl

Pěkné řezbované  provedení, místy praskliny - rozeschnutí , materiál mořený dub, rozměr v - 122 cm, š - 130 cm, h - 62 cm, cena 24000 Kč.

 

41. Kalamář kompozice

Rozměr  v -  8,5 cm,  podstava  12 cm. Cena 2200 Kč.

 

42. Šperkovnice

Zámek funkční s klíčkem. Cena 1500 Kč.

 

43. Hodiny - zlacený bronz

Velmi pěkné provedení v dobré zachovalosti. Hodiny jdou a bijí půl a celou hodinu. Rozměr hodin  v - 40 cm, š - 25. Cena 9000 Kč.

 

44. Moc pěkný stolek v původním stavu

Cena 8000 Kč.

     

45. Hodiny krbové + svícny

Velmi pěkné provení, vše v chodu, materiál mramor + kov, rozměr v - 46 cm, š - 25 cm,  bijí půl a celou hodinu. Cena 10 000 Kč.

        

46. Obraz olej

M.Krasický . Cena 6500 Kč.

 

47. Krásná přátelská souprava

Nepoškozeno. Cena 900 Kč za oba.

 

48. Soudek kamenina na víno

Nepoškozen -cena 2000 Kč.

            

49. Vyřezávaný sekretář

 V původním stavu. Cena 11000 Kč.

 

50. Svítidlo stahovačka

Nová kabeláž po opravě. Cena 2000 Kč.

    

 

51. Preparovaná hlava divočáka

Dobrý stav. Cena 3000 Kč.

    

52. Olej na lepence

Rozměr 38 x 32 cm. Signováno E. bek. Cena 1500 Kč.

   

        

53.Hodiny + svícny

Hodiny jsou ve velmi dobré zachovalosti, vše funkční, bijí půl a celou hodinu, materiál mramor + zlacený kov, rozměr v - 46 cm, š - 25 cm, vazy v - 27 cm. Socha je na zadní části signována.  Cena 11000 Kč.

 

54. Párové květináče z drc. pískovce

Rozměr v - 37 cm, průměr 36 cm, cena 3800 kč.

 

55. Mosazná žehlička

Nemá duši jinak super stav. Cena 1000 Kč.    1.

 

56. Socha vinař

Velmi pěkné provedení, materiál kolorovaný kov, signováno - ROUSSEAU, rozměr v - 63 cm, š - 22. Cena 8000 Kč.

            

57. Stahovačka s novou kabeláží

Stínítko velmi pěkné průměr 24 cm. Cena 2300 Kč.

       
            

58. Hodiny krbové + skleněný poklop

Velmi pěkná práce, funkční, bijí půl a celou hodinu, materiál kompozice + zlacený kov, rozměr v - 40 cm, š - 30 cm. Cena 10000 Kč.

 

59. Obrázek olej na plátně, signováno

Rozměr 46 x39 cm, s rámen. Cena 2000 Kč.

 

60. Porcelánová deska na hrob

Ručně malovaná a značená. Cena 800 Kč.

 

61. Sošky muzikanti

Značeno a nepoškozeno. Cena 1500 Kč za oba kusy.

                                                  

62. Porcelánová soška, není značená

Kvítek na ruce mírně ťuklý.Cena 2000 Kč.

63. Nádherná mramorová lampa s podstavcem

Velice dekorativní a ojedinělý kus. Moc pěkná. lampa stojí na podstavci. Cena 6500 kč.

 

64. Svítidlo stahovačka

Nová kabeláž, průměr stínítka 25 cm. Prodáno !!

 

65. Obraz na postříbřeném plechu

Cena 1300 Kč.

 

66. Vyřezávaný sekretář

Vše původní , materiál dub, pěkné řezbování. Rozměr v - 258 cm, š - 140 cm, h - 51 cm. Velmi pěkný, fotky se moc nepovedli, je dvakrát pěknější. Cena 28000 Kč.

 

 

67. Podlahové hodiny - čtvrťové

Hodiny jsou ve velmi dobrém stavu, vče funkční bijí každou čtvrthodinu, materiá mořený dub, rozměr v - 218 cm, š - 58 cm, h - 32 cm. Závaží uprostřed není původní.  Cena 30000 Kč.  Zadáno do 8.9.2010 !!

 

68. Litinová váha po opravě

Nový ciferník, rozměr v - 31 cm, š - 21 cm. Cena 2000 Kč.

 

69. Vyřezávaný sekretář

Sekretář je v dobrém stavu, možno ihned používat,  materiál mořený ořech, rozměr v - 260 cm, š - 145 cm, h - 60 cm . Cena 31000 Kč.

 

 

70. Vyřezávaný jídelní stůl

Rozkládací , ale nemá vklady. rozměr v - 71cm, deska 115 x 130 cm. Cena 9800 Kč.

 

71. Stůl + židle

Komplet je v dobré zachovalosti, minimální poškozeni, rozměr v - 72 cm, deska 112 x 125 cm + tři vklady po 45 cm, stůl je rozkládací , 6idle mají kožené čalounění, místy opotřebené. Tento set je do kompletu k sekretáři položka č. 69.  Cena 29 000 Kč.

 

72. Koňská hlava na postavení váha 13 kg

Materiál drc. pískovec  v-  37 cm, š - 38 cm. Cena 2200 Kč.

 

73. Vyřezávaný barometr

Pěkný stav, rozměr  v - 48 cm, š - 20 cm. Cena 3900 Kč.

 

        

74. Zrcadlo ve fládru

Místy nemá ličty, vv -  117 cm. Cena 1900 Kč.

 

75. Svítidlo stahovačka

Po opravě s novou kabeláží. Cena 1800 Kč.

 

76. Vyřezávané zrcadlo

Vše původní, velmi pěkná práce, zrcadlo bude třeba dát nové. Rozměr v - 133 cm cm, š - 84 cm. Materiál mořený dub. Cena 10 000 Kč.

77. Vyřezávaný sekretář

Pěkné provedení, místy dirka po červotoči, materiál mořený ořech. Rozměr v - 241 cm, š - 135 cm, h - 61 cm. Možno ihned používat, není třeba žádných oprav. Má dvě malé praskliny . Cena 28 000 Kč.

 

78. Prosklený etažérový stolek

Ve velmi dobré zachovalosti, materiál dub, rozměr  v  - 183 cm, šířka 138 cm, h - 44 cm. Cena 15000 Kč Doporučuji jediněčný kus !!!!

 

79. Souprava - secese

Jedná se o velmi zachovalou a krásně provedenou sopravu, vše značeno, materiál  sříbřený cín, rozměr tácu 56 x 26 cm,  žar. 40 x 14 cm. Nepoškozeno , unikátní kousek, doporučuji !!! Cena 8500 kč.

 

80. Nástěnné hodiny

Ručně malované na dřevě, pěkné jdou a bijí půl a celou hodinu, rozměr v - 61 cm, š - 48 cm. Cena 7300  Kč.

           

81. Podlahové hodiny s datumovkou

Hodiny jsou funkční, bijí půl a celou kterou po dvou minutach opakují, skříňka původní, má poškozenou horní ozdobnou lištu. Rozměr v - 219 cm, š - 55 cm. Cena 22 000 Kč.

 

        

82. Soška

Velmi pěkné provedení, původní stav, rozměr v- 55 cm, š - 30 cm, materiál kompozice. Na podstavci signatura. Cena 5000 Kč.

          

83. Skleněný teploměr

Pěkná práce. Cena 1200 Kč.

 

84. Housle v dobrém stavu

Rozměr d - 57 cm, tělo 34 cm. Cena 1800 Kč.

 

85. Řezba

Délka - 60,5 cm, v - 17 cm.  Cena 1000 Kč. Mám ještě jednu do páru !!!!

        

86. Svítidlo po opravě

Vše funkční cena 1750 Kč.

87. Přezka na opasek

Cena 800 Kč


 

88. Majolika

Velmi pěkné provedení, materiál kamenina, značeno, rozměr v - 34 cm, š - 50 cm. Velmi pěkný kousek. Cena 7500 Kč.

            

89. Hodiny dvojzávažové

Skříňka vyrobena nově ze starého materiálu v šelakové politůře, Rozměr v - 105 cm, š - 33 cm, průměr ciferníku 18,5 cm , ale jsou kratší . Cena 10500 Kč.

 

90. Nástolec

Pěkné provedení, stříbřený kov, rozměr v - 33 cm, š - 24 cm. Cena 3500 Kč.

 

91. Talíř kamenina

Průměr 37 cm. Cena 2200 Kč.

            

 

92. Podložka ke kamnům

Cena 800 Kč.

        

93. Stahovačka po opravě

Nová kabeláž. Prodáno !!

 

94. Obraz

Na překližce 86x64 signováno nečitelné - cena 2700 Kč.

95. Puška

 Velmi pěkné provedení,křesadlový zámek - značeno - Anglie - funkční, vykládaná perletí , asi Balkán. Prodáno !!

        

96. Mycí souprava

Pěkné provedení, vlásečnicová prasklina na spodní části, značeno. Rozměr v - 28 cm, š - 36 cm. Cena 3200 Kč.

 

98. Váza

Secesní, značeno dux. Cena 3500 Kč.

 

98. Mycí souprava

Pěkná, vlásečnicová prasklina u hrdla, rozměr v - 25 cm, š - 33 cm, značeno. Cena 3000 Kč.

 

99. Džbánek zdobený

Materiál kamenina, nepoškozen. Cena 900 Kč.

 

100. Barometr

Pěkná řezbářská práce, ouško poškozeno, místy dirka po červotoči, rozměr v - 65 cm, š - 34 cm. Cena 3800 Kč.

101. Kameninový džbánek

Cena 800 Kč.

        

102. Skleník 1870

Ve velmi dobrém stavu. Rozměr v - 167 cm, š - 98 cm, h - 50 cm. Nová skla.  Cena 15500  Kč.

103. Srnčí hlava

Nemá jedno ucho. Cena 3500 Kč.

           

104. Sousoší

Pálenáhlína. Výška 40 cm. Cena 2200 Kč.

       

105. Pískovcová soška

Výška 65 cm. Cena 3500  Kč.

        

106. Stolek

Velice pěkný stolek s mramorovou deskou a jemnou řezbou, rozměr v - 75 cm, deska 47 x 33 cm. Cena 6 000 Kč.

107. Těžítko

Velmi pěkné a staré. Cena 700  Kč.

 

108. Parní strojek

Cena 3000 Kč.

 109. Hodiny krbové

Hodiny jdou a bijí půl a celou hodinu, rozměr v - 67 cm, š - 35 cm,  vázy v - 50 cm, materiál kompozice + mramor, socha signována na podstavci . Ojedinělé provedení, doporučuji !! Cena  17 000 Kč. Zadáno do 8.9. 2010 !!!!

 

110. Párové postele

Ve velice dobrém stavu. pasují k položceč. 44, 69, 75. Prodáno !!

   

111. Svítidlo stahovačka

 Ručně malované. Cena 1800 Kč.

   

112. Hodiny sloupkové

Vše je v dobré zachovalosti, hodiny jdou a bijí půl a celou hodinu, materiál bílý mramor + zlacený kov, rozměr v - 41 cm, š - 22,5 cm, vázy v - 25 cm. Cena 10000 Kč.

   

113. Obraz - olej

Ve velmi dobré zachovalosti, pěkná práce, signováno, rozměr 65 x  50 cm, s rámem 89 x 72 cm. Cena 22000 Kč.

114. Svítidlo stahovačka

Po opravě s novou kabeláží. Cena 1850  Kč.

115. Kolíbka

Velice pěkný model, rozměr  v -  163 cm,  košík  119 x 60 cm, hloubka koše 32 cm. Prodáno !!!

116. Obraz olej na plátně, nesignováno

Není napnutý na vnitřním rámečku. Rozměr 72,5 x 53 cm. Cena 4000 Kč.

117. Svítidlo stahovačka

Po opravě s novou kabeláží. Cena 1900 Kč. Prodáno !!

118. Toaletka

Ve spodní části je červotoč. Horní část je v pořádku. Výška 55 cm, šířka 36 cm. Cena 1900 Kč.

120. Stahovačka

Po opravě s novou kabeláží. Cena 1650 Kč.

121. Dětský nýbytek

Cena 1400 Kč.

122. Litinový zouvák

Cena 700 Kč.

123. Pěkná stahovačka

Po opravě, s novou kabeláží. Cena 1950 Kč.

124. Svítidlo stahovačka

Po opravě s novou kabeláží. Prodáno !!

125. Litinová podstava na žehličku

Cena 500 Kč.

126. Svítidlo

Stahovačka s novou kabeláží a ověsky. Prodáno !!

127. Žulové koryto

230 cm dlouhé v dobrém stavu. Toto je prodáno, ale další dvě podobná v nabídce cena od 4500 Kč do 5000 Kč.

128. Litinová podstava

Cena 500 Kč.

129. Litinová podstava na žehličku

Cena 500 Kč.

130. Stahovačka

Po opravě s novou kabeláží. Cena 1750 Kč. Prodáno !!!

131. Svítidlo

Stahovačka po opravě s novou kabeláží, na spodním okraji stínítka malý ťukanec. Cena 1750 Kč.

 

132. Soška pejsek

Materiál pískovec. Rozměr  v - 26 cm, š - 33 cm. Cena 2200 kč.

133. Soška hutník

Litina , v - 25 cm. Cena 1000 Kč.

134. Busta dívky

Velice pěkná v dobré zachovalosti. Není to kost ani kámen, je to jakási hmota ve třicátých letech se s takové vyráběli brožky,. Rozměr v - 41 cn, š - 25 cm. Prodáno !!!!

135. Kompletní sada kořenek

Jedna malá rozbitá, ale nic nechybí lze slepit, dále jen nějaká prasklinka v glezuře. Cena 2200 Kč.

136.  Sada nádobí nekompletní

Pouze tři hluboké a pět mělkých talířů. Dva mají prasklinu. Cena 1950 Kč.

137.Stínítko na petrolejku, ručně malované. Cena 1200 Kč.

138. Polička

 Vyrobena nově ze starého materiálu s politůrou, Rozměr š - 112 cm, v - 33 cm, je skoro stejná jako položka č . 153, liší jen ozdobou v ohrádce. Prodáno !!

139. Kuřácká souprava

Stříbřená mosaz. Cena 1700 Kč.

140. Kočárek pro panenku

Nemá boudičku. Cena 1000 Kč.

141. Korbel

Výška 19 cm. Prodáno !!

142. Busta 

 V.I. Lenina, kopie. Cena 950 Kč.

143. Skleněná dóza

Rozmět  v - 22 cm, š - 22 cm. Cena  900 Kč.

144.Housle

Celé v dobrém stavu. Cena 2000 Kč.

145. Olej na kartoně

Signováno, rozměr  61 x 50 cm. Cena 2000 Kč.

146. Hodiny

Velice pěkné jsou v chodu, rozměr v - 31 cm, š - 18 cm. Cena 3000 Kč.

147. Prachovnice

 S loveckým motivem rozměr v - 18 cm. Prodáno !!

148. Litinový věšák

Cena 1800 Kč.

149. Svítidlo

Cena 1200 Kč. Prodáno !!

150. Polička litinová po opravě

Výška 60 cm. Cena 2400 Kč.

 

 

151. Puška flobertka

Vrtání 9 mm, pěkná řezbovaná, vše funkční.Prodáno !!.

152. Bodák

Chassepot model 1866 , délka celková 69 cm. Cena 4800 Kč.

153. Velmi pěkná polička na hodiny

Vyrobena nově ze starého materiálu, rozměr d - 112 cm, v - 33 cm, h - 23 cm. Prodáno !!

154. Kolovrátek

Na horní části poškozen ( část ulomena) jinak moc zajímavá práce doplňky jsou z kosti, v - - 83 cm. Cena 2000 Kč.

155. Kolovrátek

Nemá pedál na pohon jen spojnici, v - 88 cm. Stav velmi dobrý. Prodáno !!

156. Socha ženy antika

Materiál dr. pískovec, rozměr v - 86 cm. Cena 4700 Kč.

157. Dívka s kytkou

Materiál dr. pískovec, rozměr v -101 cm s podstavou 79 cm samotná. Cena 4500 Kč.

158. Hlava lva

Používal se jako výtok vody ( chrlič) materiál dr. pískovec, rozměr 39 x34 cm. Cena 2200 Kč.